Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Hypermarket Pondelok - Nedeľa: 6:00 - 22:00

OC Galéria Nitra
Bratislavská 5b, Nitra

Kde nás nájdete?

Dnes je sobota, 16. 11. 2019 sviatok má Agnesa

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Móda a obuv » Deichmann

Deichmann

Bratislavská 5b, 949 01 Nitra

Kontakty a služby obchodu

Spoločnosť DEICHMANN, so sídlom v Essene (Nemecko), bola založená v roku 1913 a nachádza sa v 100% vlastníctve rodiny zakladateľa. Spoločnosť je najväčším európskym predajcom obuvi a celosvetovo zamestnáva viac než 33 700 pracovníkov v 23 krajinách sveta.

Na slovenskom trhu je DEICHMANN od roku 2004. V súčasnosti má spoločnosť na Slovensku viac ako 50 predajní a ich počet neustále rastie. Okrem novo otváraných predajní dávame nový kabát i predajniam so starším konceptom, aby sa u nás zákazníci cítili príjemne.

Ženy to už vedia dlho: obuv ja bodkou za každým oblečením. Nech sa jedná o elegantný, módny alebo ležérny štýl, vhodná obuv je jeho neoddeliteľnou súčasťou, a to nielen v správnej farbe. DEICHMANN ponúka pre dámy, pánov a deti veľký výber najrôznejších model a značiek. Medzi tie najznámejšie patrí Graceland, 5th Avenue, Medicus, Gallus, Elefanten, Adidas, Nike, Puma a Fila. Okrem obuvi u nás naši zákazníci nájdu i množstvo doplnkov. Od kabeliek, peňaženiek cez šatky až po prostriedky na starostlivosť o obuv. Našu ponuku uzatvárajú darčekové karty.

Otváracie hodiny

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefón:
0376 426 013

E-mail:
service-sk@deichmann.com

Zástupca:
Katarína Pappová

Obchod na mape

Obchod na mape

Oficiálny web

http://www.deichmann.sk

Facebook

Ďalšie obchody Móda a obuv


späť na kategóriu

Facebook

Hore