O centre

Vážení zákazníci, z dôvodu mimoriadnej situácie na Slovensku sú obchody a ostatné prevádzky v OC Galéria od soboty 19. 12. 2020 zatvorené. Otvorené zostali iba obchody a stánky s potravinami vrátane hypermarketu Tesco, lekáreň, predajňa s chovateľskými potrebami, banky, mobilní operátori, drogérie, novinové stánky, očné optiky, čistiarne odevov a prevádzky kľúčových služieb.

V záujme svojej ochrany, ako aj ochrany svojho okolia, prosím, vstupujte do Galérie a predajní iba s ochranným rúškom alebo s inou ochranou nosa a úst. Rešpektujme spoločne odporúčanie Úradu verejného zdravotníctva SR. Ďakujeme vám za ohľaduplnosť!

Vďaka svojej optimálnej skladbe nájomcov, výhodnej polohe a mimoriadne populárnemu Hypermarketu Tesco patrí Obchodné centrum Galéria v Nitre k najobľúbenejším v regióne. Komplexnosť ponuky dopĺňa bohaté zastúpenie známych módnych značiek a viac ako 5000 m2 predajnej plochy s nábytkom. Zákazníci rovnako ocenia bezplatné a pohodlné parkovanie.

Staráme sa aj o vašu bezpečnosť, aby ste u nás mohli nakupovať bez obáv:

  • pravidelne dezinfikujeme všetky dotykové plochy, kľučky, nákupné vozíky a košíky,
  • všetkým zákazníkom poskytujeme pri vstupe dezinfekciu a rukavice,
  • zaviedli sme vyššiu frekvenciu čistenia a dezinfekcie pasáží, toaliet a gastrozóny
  • regulujeme a kontrolujeme počet zákazníkov v objekte (1 zákazník na 15 m2)

Prosíme vás o dodržiavanie pravidiel bezpečného nakupovania:

  • používajte ochranu tváre a nosa (rúško, šál, šatka),
  • pri vstupe si aplikujte dezinfekciu na ruky,
  • dodržujte medzi sebou bezpečný odstup minimálne 2 m.

Chráňte seba aj ostatných dodržiavaním pravidiel, ktoré sme zaviedli pre vaše bezpečné nakupovanie, a užívajte si bezstarostné nákupy vo svojom obľúbenom obchodnom centre Galéria.

Tešíme sa na vás.