Viac o Slovenka

Pletené oblečenie so značkou SLOVENKA® poznajú zákazníci na Slovensku a v Čechách už od začiatku minulého storočia.

SLOVENKA – Silver, s.r.o. so sídlom v Banskej Bystrici je tradičným slovenským výrobcom pleteného oblečenia so značkou SLOVENKA®. Široký sortiment pletenej spodnej bielizne, pyžám a nočných košieľ, oblečenia na voľný čas, funkčného pleteného oblečenia a tiež vrchného pleteného oblečenia pre ženy, mužov aj deti nájdete v sieti viac ako 40 vlastných predajní. Základom pre výrobu nášho oblečenia sú úplety zo 100% bavlny, ale aj luxusnejšie materiály ako sú modál a viskóza, pre väčšie pohodlie používame aj úplety s elastanom. Pestrá ponuka farieb a rôznych potlačených úpletov, plyše, mercerované úplety a froté, letné šaty a módne tuniky – to je základ rozšírenej ponuky od roku 2010.

Zárukou kvality nami vyrábaného oblečenia nie sú len dlhoročné skúsenosti a tradícia, ale aj certifikát ISO 9001 a na základné úplety používané pri výrobe spodnej a nočnej bielizne sme získali v roku 2014 kvalitatívny certifikát Oeko-Tex Standard 100. Verní zákazníci tak vedia, že si kupujú kvalitné výrobky nielen na jednu sezónu.

Slovenská značka SLOVENKA® – tradícia už od roku 1921, ktorá sa spája so slovami bavlna, vernosť, pohodlie, osvedčené strihy a kvalita.

Fotogaléria