Viac o CESTOVNÁ KANCELÁRIA DAKA

Milí nadšenci a milovníci cestovania! 

Dovoľujeme si Vás všetkých srdečne privítať v mene cestovnej kancelárie CK DAKA v našej pobočke v OC Galéria Nitra, kde Vám radi poradíme s výberom, následnou rezerváciou, či zakúpením si na mieste Vašej vysnívanej dovolenky, zájazdu, alebo víkendového pobytu.

Ponúkame Vám aj možnosť využitia našich expresných luxusných autobusových liniek, alebo individuálnu dopravu pre Vaše pohodlie.

Lístky si môžete zakúpiť na stránke: bus.daka.sk a pre individuálnu dopravu získate viac informácií aj na: doprava@ckdaka.sk

Na pobočke máme pre Vás pripravené katalógy, ktoré Vás určite oslovia nielen ponukami, ale aj cenami ... rovnako si môžete vziať leták našich expresných liniek, ktorý zahŕňa cestovný poriadok ako aj servis, ktorý je ponúkaný na palubách v našich luxusných autobusoch.

Ak máte radi rôzne podujatia, zábavne programy, koncerty a neviete kde by ste si mohli zakúpiť vstupenku ... budete u nás tiež na správnom mieste. Na pobočke Vám ich radi vytlačíme vďaka Ticketportalu!

K dispozícii sa dajú u nás kúpiť aj žreby od Tiposu ... nikdy neviete kedy sa môže na Vás usmiať šťastie a z výhry si môžete rovno zakúpiť dovolenku pre seba či svojich blízkych.

Kiosk CK DAKA nájdete pri samoobslužných pokladniach pred vchodom do Super ZOO.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Akcie od CESTOVNÁ KANCELÁRIA DAKA

Fotogaléria